O KLINICE

Clinica Nova – medycyna estetyczna i kosmetologia. ClinicaNova medycyna estetyczna i kosmetologia to miejsce stworzone z miłości do piękna! Wybieramy tylko skuteczne zabiegi na twarz i ciało z wykorzystaniem najwyższej jakości preparatów i urządzeń Hi-Tech! Serdecznie zapraszamy do Naszego Świata Naturalnego Piękna!

© 2020 CLINICANOVA I project by GOTDESIGN

WYBIELANIE ZĘBÓW

WYBIELANIE ZĘBÓW – SKUTECZNA I BEZPIECZNA METODA WYBIELANIA ZĘBÓW BEZ NADWRAŻLIWOŚCI

Bezpieczna i skuteczna metoda wybielania zębów podczas pierwszej wizyty w gabinecie.

System wybielania zębów polegający na nałożeniu preparatów, w tym żelu wybielającego zęby i aktywacja zawartych w nich składników aktywnych, za pomocą lampy LED.

Efekt wybielenia uzyskuje się już po pierwszej aplikacji preparatów.

W zależności od stopnia zażółcenia zębów, naturalnej barwy kości, wrażliwości zębów oraz kondycji dziąseł dobierany jest odpowiedni preparat do zabiegu. Wyjątkowość tej metody polega na możliwości uzyskania wybielenia zębów bez nadwrażliwości po zabiegu. Dzieje się tak, ponieważ można zastosować preparat, który nie posiada w swoim składzie nadtlenku wodoru – najbardziej agresywnego składnika stosowanego podczas wybielań standardowymi metodami. Jest to niezwykle ważne w przypadku nadwrażliwych zębów lub odsłoniętych szyjek zębowych.

W przypadku zębów niewrażliwych możemy zastosować preparat z nadtlenkiem wodoru. Wówczas efekt zabiegu jest szybszy.

Ilość nakładanych warstw preparatu podczas jednego zabiegu jest uzależniona od stopnia zażółcenia zębów i waha się od 3 do 6, jednak ich ilość nie wpływa na cenę zabiegu.

W dodatku podczas wizyty kontrolnej, jeśli istnieje taka potrzeba, następuje dobielanie zębów kolejnymi warstwami preparatu.

Reasumując, PŁACISZ ZA EFEKT, a nie za ilość zużytego preparatu i czas zabiegu.