O KLINICE

Clinica Nova – medycyna estetyczna i kosmetologia. ClinicaNova medycyna estetyczna i kosmetologia to miejsce stworzone z miłości do piękna! Wybieramy tylko skuteczne zabiegi na twarz i ciało z wykorzystaniem najwyższej jakości preparatów i urządzeń Hi-Tech! Serdecznie zapraszamy do Naszego Świata Naturalnego Piękna!

© 2020 CLINICANOVA I project by GOTDESIGN

STREFA MĘSKA

Specjalnie z myślą o mężczyznach stworzyliśmy ofertę zabiegów pielęgnacyjnych. Nowoczesny mężczyzna to zadbany mężczyzna. Pielęgnowana skóra, zdrowe włosy, zadbane dłonie, a przede wszystkim przyjemny zapach to minimum, które musi cechować mężczyznę, aby był traktowany poważnie jako partner, nie tylko biznesowy… Wielu panów dąży do uzyskania świetnej sylwetki i dba o odpowiednią pielęgnację skóry twarzy. Wizyta w naszym centrum zapewni atrakcyjny wygląd i doskonałe samopoczucie. Nasze ekspertki doradzą jak na co dzień pielęgnować skórę twarzy i dłonie oraz dobiorą kosmetyki dla Panów odpowiednie do wieku, potrzeb i problemów męskiej skóry.

Zdrowe włosy

Łysienie to najczęstszy problem z jakim zjawiają się mężczyźni do naszego specjalisty-trychologa. Nadmierne wypadanie włosów to powszechny dziś problem, który dotyka ludzi w różnym wieku. 60% mężczyzn zaczyna tracić włosy po 35 roku życia. Po 50 roku życia ponad 85% mężczyzn ma znacząco cieńsze i przerzedzone włosy. Szybka reakcja – konsultacja trychologiczna, postawienie diagnozy oraz zastosowanie odpowiedniej terapii maksymalizuje szansę na sukces. W przypadku wypadania włosów u mężczyzn, najlepsze rezultaty otrzymamy, stosując profesjonalne zabiegi trychologiczne. Dzięki nim nie tylko można powstrzymać proces łysienia, ale też zagęścić fryzurę w obszarach, gdzie już doszło do nadmiernej utraty włosów. Najskuteczniejszym rozwiązaniem jest obecnie mezoterapia.
Kolejnym problemem z jakim zgłaszają się do nas mężczyźni są łupieże, łojotoki, przetłuszczająca się skóra głowy- wszystkimi tymi niepokojącymi objawami zajmuje się w naszym centrum trycholog.

→ Więcej o Instytucie trychologii

 

Zadbana skóra

Czysta, zadbana skóra bez zanieczyszczeń, odpowiednio nawilżona to wizytówka nie tylko kobiet, ale i mężczyzn. W naszych profesjonalnych zabiegach dla mężczyzn wykorzystujemy kosmetyki, które ze względu na skład, zapach i konsystencję zarezerwowane są wyłącznie dla mężczyzn. Ponadto ,możemy poddać się zabiegom oczyszczania cery, profesjonalnym peelingom medycznym dopasowanym do problematyki skóry i wielu innych.

Jeśli zaś skóra wymaga zniwelowania zmarszczek mimicznych to polecamy, coraz bardziej popularny wśród mężczyzn, zabieg za pomocą toksyny botulinowej. Niechciane włókniaki pojawiające się na szyi, dołach pachowych i innych okolicach łatwo można usunąć przy pomocy kriodestrukcji.

Częstym defektem cery wśród mężczyzn są rozszerzone naczynia krwionośne na twarzy. Skutecznym rozwiązaniem problemu jest zastosowanie terapii laserowej. Już po kilku zabiegach, skóra jaśnieje, znika rumień, a skóra nabiera zdrowy, promienny wygląd.

→ Więcej o Hydrodynamic Kick Start Men – zabieg nawilżająco-przeciwzmarszczkowy
→ Wiecej o kosmetologia
→ Więcej o toksynie botulinowej
→ Więcej o kriodestrukcji zmian skórnych
→ Wiecej o usuwaniu zmian naczyniowych

 

Białe zęby

Zdrowy, biały, piękny uśmiech to podstawa uzyskania pozytywnego wrażenia przez otoczenie. W naszym centrum wystarczy jedna lub 2 wizyty aby osiągnąć rozjaśnienie zębów od kilku do kilkunastu odcieni. Metoda jest bezpieczna i ze względy na bez szkodliwe składniki preparatów użytych podczas zabiegu nie powoduje uciążliwej, nadmiernej nadwrażliwości zębów.

→ Wiecej o wybielaniu zębów

 

Gładka skóra bez zbędnego owłosienia

Samodzielne próby depilacji w zaciszu swojego domu, mogą okazać się niedokładne i bolesne. Dlatego też oferujemy mężczyznom usługi depilacji woskiem. Najczęstszymi okolicami poddawanymi zabiegowi są: klatka piersiowa, plecy, ramiona, a nawet nos i uszy. Jeśli zaś marzymy o pozbyciu się nadmiernego owłosienia na długie lata, polecamy zabiegi laserowego usuwania owłosienia.

→ Więcej o depilacji
→ Wiecej o laserowym usuwaniu owłosienia

 

Zdrowe stopy

Stopy codziennie narażone są na ogromne obciążenie, szczególnie mężczyzn uprawiających sport, a co za tym idzie powstają nagniotki, modzele, a często również dochodzi do wrastania paznokci. Klasyczne oraz lecznicze zabiegi pedicure, jak również zastosowanie skutecznych rozwiązań na wrastające paznokcie, a nawet dobór ortez odciążających przez wysoko wykwalifikowaną kadrę podologów pozwoli cieszyć się pięknymi, zdrowymi i gładkimi stopami.

→ Więcej o zabiegu pedicure kosmetyczny
→ Więcej o zabiegu pedicure leczniczy
→ Więcej o korekcie wrastających paznokci
→ Wiecej o ortezach

 

Sportowa sylwetka

Zadbane i zrelaksowane ciało ma nie tylko walory estetyczne oraz zdrowotne, jest również elementem dobrej prezencji w świecie biznesu oraz ma ogromny wpływ na samopoczucie. Sport, dieta, sen to kluczowe elementy do uzyskania wymarzonej sylwetki, jednak bywa, że mimo wszelkich zastosowanych metod pewne obszary ciała są oporne na nasze zadziałania. Aby wspomóc i zadziałać kierunkowo np na brzuch polecamy zabiegi z zastosowaniem kriolipolizy, liposukcji kawitacyjnej czy terapii endermologie LPG. Metody te służą utracie masy ciała i zmniejszenie jej obwodów, nie zastępują diety i ćwiczeń fizycznych, pomagają jednak modelować ciało, tam gdzie utrata tkanki tłuszczowej jest oporna na tradycyjne metody

→ Wiecej o kriolipolizie
→ Wiecej o liposukcji kawiacyjnej
→ Wiecej o Endermologie Alliance LPG

 

Zadbane dłonie

Ładne, czyste zadbanie dłonie i paznokcie są drobnym elementem o wielkim znaczeniu. Poddanie się zabiegowi manicuru klasycznego pomoże stworzyć wizerunek mężczyzny wiarygodnego, dbającego o szczegóły, a jemu samemu doda pewności siebie.