O KLINICE

Clinica Nova – medycyna estetyczna i kosmetologia. ClinicaNova medycyna estetyczna i kosmetologia to miejsce stworzone z miłości do piękna! Wybieramy tylko skuteczne zabiegi na twarz i ciało z wykorzystaniem najwyższej jakości preparatów i urządzeń Hi-Tech! Serdecznie zapraszamy do Naszego Świata Naturalnego Piękna!

© 2020 CLINICANOVA I project by GOTDESIGN

Image module

Centrum kosmetologii i medycyny estetycznej

Chantelle

to wyjątkowe miejsce stworzona dla osób ceniących komfort, profesjonalizm, a przede wszystkim poszukujących zabiegów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej na najwyższym poziomie.

NASI SPECJALIŚCI
zadbają o to by mogli Państwo nie tylko zachować młody, zdrowy wygląd oraz zgrabną sylwetkę, ale również zregenerować siły, relaksować ciało i umysł.
WYKWALIFIKOWANY PERSONEL
wspierany przez najnowsze technologie pomoże dobrać indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonujemy wyłącznie przy użyciu najwyższej jakości sprzętu i produktów kosmetycznych, aby zapewnić naszym klientkom pełną satysfakcję z oferowanych zabiegów.
JESTEŚMY OBECNI
na największych branżowych targach, międzynarodowych kongresach kosmetycznych i dermatologicznych oraz szkoleniach, by stale wzbogacać naszą wiedzę o najnowszych odkryciach i technologiach w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej, oferować sprawdzone zabiegi i wprowadzać nowości przynoszące widoczne efekty.

Centrum kosmetologii i medycyny estetycznej Chantelle

dysponuje z siedmioma klimatyzowanymi pokojami zabiegowymi. Dwa z nich to profesjonalnie wyposażone gabinety kosmetyczne, kolejny to dwustanowiskowy gabinet podologiczny, nastrojowy gabinet Spa oraz otwarty pokój manicure. Jest również instytut trychologii, w którym stosowane są terapie problematyki skóry głowy i włosów . W gabinecie lekarskim, wykonuje się zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej, gdzie przyjmują lekarze specjaliści.