O KLINICE

Clinica Nova – medycyna estetyczna i kosmetologia. ClinicaNova medycyna estetyczna i kosmetologia to miejsce stworzone z miłości do piękna! Wybieramy tylko skuteczne zabiegi na twarz i ciało z wykorzystaniem najwyższej jakości preparatów i urządzeń Hi-Tech! Serdecznie zapraszamy do Naszego Świata Naturalnego Piękna!

© 2020 CLINICANOVA I project by GOTDESIGN

Dermalogica

Dermalogica

Pory roku zmieniają się- nasza skóra również. Nadchodzi jesień i to najlepszy czas, żeby dać jej energetycznego kopa. Odbudować przyszarzały koloryt, nawilżyć i odżywić dla lepszego wyglądu. Nasza klinika pracuje na produktach firmy Dermalogica. Dermalogica jest wyborem numer jeden wśród najlepszych terapeutów skóry na świecie. Kosmetyki te nie zawierają olejów mineralnych, lanoliny, sztucznych barwników i środków zapachowych, alkoholi prostych oraz substancji komodogennych. Nasi wyspecjalizowani doradcy zaproponują Państwu najlepiej dobrany zabieg do potrzeb skóry. Na pierwszej wizycie przeprowadzany jest tzw. FaceMapping. Jest to dokładna diagnoza stanu skóry, która stanowi podstawę do wyboru programu pielęgnacyjnego, jak i dobrania idealnego zabiegu. Dostajemy także swój własny schemat pielęgnacji na co dzień z odpowiednio dobranymi kosmetykami.

Jak wyglądają zabiegi?

Wszystko zależy od potrzeb i wymagań klienta. Dermalogica posiada różne serie kosmetyków, które mogą być także łączone w zabiegach oraz pielęgnacji w zależności od tego czego dany obszar skóry potrzebuje. Jeden z najbardziej popularnych zabiegów wykonuje się z użyciem  linii ultracalming. Ultracalming complex zawiera: ekstrakt z korzenia Punarnava (ułatwia wytwarzanie substancji przeciwzapalnych), ekstrakt z nasion owsa (redukuje swędzenie, zaczerwienienie i podrażnienie), wyciąg z imbiru i bisabolol ( współdziałają, by zredukować zaczerwienienie i podrażnienie skóry). System ultracalming jest ucieleśnieniem ulgi, jaką możemy zaoferować podrażnionej skórze.

Kolejna linia niezwykle popularna to Linia AGE SMART przeznaczona dla cer dojrzałych, zniszczonych, z widocznymi oznakami starzenia. Składniki aktywne zawarte w produktach intensywnie regenerują komórki skóry oraz pobudzają je do syntezy kolagenu i elastyny. Preparaty chronią skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego oraz gwarantują działanie antyoksydacyjne. Skóra odzyskuje dawny blask, jędrność i sprężystość. Zmarszczki ulegną spłyceniu.

Dla klientów, którzy pragną rozjaśnić swoją poszarzałą skórę, mamy do zaproponowania linię POWERBRIGHT TRx, która niweluje nierównomierny koloryt i rozświetla skórę. Bogaty skład preparatów stanowiący mieszankę silnie aktywnych składników (kwas foliowy na bazie ryżu, glicyna na cynku, algi) pomaga regulować i kontrolować produkcję melaniny.

Wierzymy w zdrowie skóry jak i jej piękno. Pamiętajcie, że zadbana skóra odpłaci się nam z nawiązką pozostając długo moda i piękna. Nasi specjaliści służą pomocą, a szeroki wybór kosmetyków z każdej linii nabędziecie Państwo na miejscu.

Comments
Share
admin