Powiększanie ust Gdańsk

Powiększanie ust Gdańsk

Powiększanie ust Gdańsk

Początki medycyny estetycznej zaczęły się w latach 70, XX wieku we Francji. To wtedy naukowcy zaczęli poszukiwać idealny wypełniacz tkankowy, który dawałby naturalny efekt. Chciano aby miał on naturalną konsystencję, dobrą wytrzymałość mechaniczną, być biodegradowalny, nietoksyczny, nie wywoływać stanów zapalnych ani nie ulegać przemieszczeniom, a w razie potrzeby- łatwo usuwalny. Ideału wciąż nie wynaleziono, jednak badacze są coraz bliżej jego odkrycia. Najnowszym osiągnięciem medycyny estetycznej jest generacja implantów wchłanianych -Neauvia.

W aktualnej medycynie estetycznej panuje nowy trend, który stawia na naturalność, organiczność i bezpieczeństwo. Tak jak niegdyś kwas hialuronowy służył do powiększania ust, dziś produkty marki NEAUVIA ORGANIC- INTENSE LIPS sprawiają, że usta w naturalny i bezpieczny sposób zmieniają nie tylko rozmiar ale także swoją jakość, dzięki czemu modelowanie ust zyskało tak wielką popularność.

Przybliżmy więc na czym polega zabieg modelowania ust kwasem hialuronowym?

Jednym z najbardziej popularnych zabiegów medycyny estetycznej jest powiększanie ust. Kwas hialuronowy ma bardzo szerokie właściwości i świetnie się sprawdza przy zniwelowaniu asymetrii ust, uwydatnieniu czerwieni wargowej, nawilżeniu czy poprawieniu napięcia skóry. Zabieg polega na wstrzyknięciu w usta mały dawek kwasu.

Nasza klinika pracuje na preparacie NEAUVIA INTENSE LIPS. Jest to produkt, który ma za zadanie skorygować kształt i nawilżyć usta. Jest również idealny do powiększania, konturowania i rewitalizacji ust. Jest całkowicie bezpieczny, a usta po zabiegu są bardzo naturalne w dotyku. EFEKT ZABIEGU utrzymuje się od 8 do 12 miesięcy. Zwykle jest to uzależnione od trybu życia pacjenta i naturalnych predyspozycji.

Zalety kwasu hialuronowego INTENSE LIPS:

 • Jednofazowy, wysoce biokompatybilny żel o strukturze zbliżonej do naturalnej tkanki ludzkiej
 • Usta cały czas wyglądają naturalnie
 • Produkt po aplikacji jest bardzo elastyczny
 • Jakość skóry i nawilżenie ust jest zdecydowanie lepsze, gdyż INTENSE LIPS zwiera dwa aminokwasy glicyna i l-prolina, które są głównym składnikiem kolagenu.
 • Długo utrzymujący się efekt dzięki organicznemu pozyskiwaniu produktu
 • INTENSE LIPS powoduje efekt widocznej korekty ust, gdyż je uwydatnia i wypełnia oraz poprawia ich objętość.
 • INTENSE LIPS koryguje asymetrię ust, nadając pożądany, atrakcyjny wyraz twarzy

 

Czy zabieg jest dla mnie?

Jeśli jesteś osobą, która posiada wąskie lub asymetryczne usta? Jeśli tak to wypełnianie ust to idealny zabieg dla Ciebie. Również jeśli chcesz mieć pełniejsze usta, bardziej nawilżone i zrewitalizowane. Polecany jest także osobom starszym gdy z wiekiem zanika czerwień wargowa, skóra wiotczeje, a kąciki ust znacznie opadają.

Jakie są przeciwwskazania do powiększania ust?

 • nadwrażliwość na kwas hialuronowy,
 • opryszczka i inne zmiany skórne typu zapalnego,
 • ciąża i okres karmienia piersią,
 • leczenie antybiotykami
 • choroby układu immunologicznego
 • immunoterapia

Jak wygląda proces zabiegu?

1. Lekarz przeprowadza wywiad medyczny celem wykluczenia przeciwskazań do zabiegu oraz konsultację, podczas której omawia z pacjentem oczekiwania i pożądany efekt.
2. Jeśli pacjent sobie życzy, to lekarz podaje znieczuleniew postaci kremu lub stomatologiczne i wprowadza preparat wykonując kilka nakłuć. Czas trwania samego zabiegu 5 minut.
3. Następnie lekarz rozmasowuje usta w celu równomiernego rozprowadzenia kwasu hialuronowego.

Podczas zabiegu podaje się 1 ml preparatu. Idealny efekt uzyskuje się do 2 tygodni po zabiegu. Po zabiegu szczególnie dbamy o usta. Najważniejsze jest klika pierwszych dni. Powinniśmy wtedy ograniczyć ekspozycje na słońce, unikać nadmiernego ciepła oraz siłowni. Musimy także wykluczyć nadmierną ekspresję mimiczną ust. Zabieg nie wyklucza aktywności codziennej, jednak po zabiegu mogą wystąpić drobne krwiaczki, zasinienia czy opuchnięcie.

Serdecznie zapraszamy na zabieg. Nasza Pani Doktor odpowie na wszystkie nurtujące Państwa pytania oraz profesjonalnie wykona zabieg. Zdecydowanie możemy podpisać się pod słowami producentów kwasu, którzy piszą: „Nowoczesna, elegancka kobieta to taka, która poddaje się zabiegom medycyny estetycznej poprawiającym jej urodę, likwidującym pewne niedoskonałości i problemy skórne, a nie zmieniającym ją w kogoś innego.” Ponadto kwas NEAUVIA INTENSE LIPS został doceniony przez szereg dermatologów otrzymując prestiżową nagrodę w kategorii „Ponętne usta” Perłę Dermatologii Estetycznej w 2018r.

Comments
Share
admin