O KLINICE

Clinica Nova – medycyna estetyczna i kosmetologia. ClinicaNova medycyna estetyczna i kosmetologia to miejsce stworzone z miłości do piękna! Wybieramy tylko skuteczne zabiegi na twarz i ciało z wykorzystaniem najwyższej jakości preparatów i urządzeń Hi-Tech! Serdecznie zapraszamy do Naszego Świata Naturalnego Piękna!

© 2020 CLINICANOVA I project by GOTDESIGN

Wypełnianie doliny łez Gdańsk

Wypełnianie doliny łez Gdańsk

Wypełnienie doliny łez Gdańsk

Jednym z obszarów szczególnie podatnych na starzenie jest okolica oka. Cienka i delikatna skóra może szybciej wiotczeć i tracić swoją gęstość, co za tym idzie, pokrywa się zmarszczkami, pojawiają się zasinienia, a także tworzy się tzw. dolina łez.

Odzyskaj atrakcyjny i wypoczęty wygląd dzięki likwidacji „doliny łez”, czyli zagłębienia pod okiem w obrębie oczodołu, przechodzącego na policzek. Jeśli przez dolinę łez masz zmęczone spojrzenie, smutny wyraz twarzy oraz cienie pod oczami – idealnym zabieg dla Ciebie będzie wypełnienie doliny łez przy użyciu kwasu hialuronowego.

W ClinicaNova Medycyna Estetyczna i Kosmetologia z wielką starannością dobieramy preparaty do danego obszaru i w przypadku doliny łez najlepszym wyborem jest Stylage M Lido. Zabieg wypełnienia/korekty doliny łez należy do dość szybkich i efektywnych. Kwas hialuronowy zostaje wstrzyknięty pod skórę i uzupełnia braki związane z naturalnym procesem starzenia.

Zastosowanie kwasu hialuronowego daje natychmiastowy efekt wypełnienia „doliny łez”. Spłycają się skośne zagłębienia występujące pod oczami. Spojrzenie odzyskuje młody i atrakcyjny wygląd, a cała twarz staje się bardziej pogodna i zrelaksowana. Znikają zasinienia i cienie występujące pod oczami, które były efektem zapadnięcia tej okolicy. Z czasem wzrasta także gęstość i jędrność skóry. Dzięki podaniu kwasu hialuronowego skóra pod oczami jest też lepiej nawilżona, a przez to mniej podatna na zmarszczki. Ponieważ kwas hialuronowy ma zdolność absorbowania wody, dlatego pełny efekt jest widoczny po 2-3 tygodniach od wykonania iniekcji i utrzymuje się około roku.

Comments
Share
admin